aromaterapinės putos, repelentas, 675ml

 • Kraunamos nuotraukos
  2990
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas per 2-3 d.d. daugia info čia

  Į krepšelį 


  Atbaidomosios priemonės pagrindą sudaro vilko, lūšies, meškos ir žmogaus kvapų koncentratas. Užuodę putų skleidžiamą kvapą laukiniai žvėrys vengia kirsti pažymėtą lauko ribą. Taip kontroliuojamas jų judėjimas.

  Gamintojas
  M
 • Naudojimo instrukcijos


  Atbaidomosios priemonės pagrindą sudaro vilko, lūšies, meškos ir žmogaus kvapų koncentratas. Užuodę putų skleidžiamą kvapą laukiniai žvėrys vengia kirsti pažymėtą lauko ribą. Taip kontroliuojamas jų judėjimas.

  NAUDOJIMAS

  Putos purškiamos prie flakono pridėtu dozavimo įtaisu arba įprastu montavimo putų pistoletu. Flakone yra apie 45 l paruoštų aromatinių putų, t.y. apie 200 putų dozių (teniso kamuoliuko dydžio).

  Putas naudoti ant apsauginių lentų, medžių ar stulpų, esančių netoli vietos, kurią norite apsaugoti. Atstumas tarp pažymėtų objektų turėtų būti 5 – 10 m.

  Rekomenduojame medžiagą naudoti dviem lygiagrečiomis eilėmis iš visų saugomos vietos pusių, nuo pirmos eilės paliekant apie 5 – 10 m atstumą. Geriausia būtų, kad pažymėti objektai dviem eilėmis išsidėstytų šachmatų schema.

   

  Putos skleidžia kvapą nuo 6 iki 8 savaičių. Vėliau putomis pažymėtus objektus reikia atnaujinti „Duftzaun“ koncentratu: putas koncentratu reguliariai apipurkšti kas 4–6 mėnesius. Tinkamiausi metų laikai yra pavasaris ir ruduo. Jeigu teritorijoje yra daug šernų, rekomenduojama koncentratą naudoti kas tris mėnesius. Sukietėjusios „Duftzaun“ putos yra biologiškai suyrančios. Pradžioje jos būna šviesiai geltonos spalvos, vėliau patamsėja ir suyra po 3-5 metų.

   

  Lauko, flakono ir pagrindo temperatūra turi būti nemažesnė nei +10 °C.

  Pagaminta Vokietijoje.

 • Alternatyvios prekės

  Gelinis insekticidas skruzdėlėms, 5g

  Skruzdėlės išnešioja gelį ir juo užkrečia savo gentainius, sukeliant apsinuodijimą per sąlytį ir virškinimą nepriklausomai nuo jų išsivystymo stadijos (kiaušinėliai, lervos, nimfos, lėliukės, suaugėliai).

  487
  Ataka Plius 300gr, skruzdėms naikinti

  Insekticidas skruzdėms, tarakonams ir kitiems ropojantiems vabzdžiams naikinti.

  553
  CIPPER 200, skystas koncentratas, 1l

  Patikimas insekticidas tarakonams, blakėms, skruzdėms, erkėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir kt.

  Pristatymas į namus 3-4 d.d. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Daugiau info čia

  4800