BRODITOP pasta pakeliais žiurkėms ir pelėms, 5 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  4800
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas per 2-3 d.d. daugia info čia

  Į krepšelį 
  Kenkėjas
  Pelėnai
  Pelės
  Žiurkės
 • Veiklioji medžiaga brodifakumas 0,005 %.

  Rotendicidas (14 tipo biocidas). Pelėms ir žiurkėms naikinti pastatų viduje ir išorėje, išskyrus augalų auginimo vietose (žemės ūkio paskities laukuose, šiltnamiuose, miškuose) augalams ir augaliniams produktams apsaugoti.

  Naudojimas: Jauką išdėlioti apie 20-30 g (2 - 3 pakelius), kas 2 - 5 metrus (pelėms) arba apie 50 g (5 pakelius), kas 5 - 10 metrų (žiurkėms) sausose vietose ten, kur yra graužikų pėdsakų, šalia sienų, prie landų į urvelius. Naudokite specialias jauko dėžutes. Kasdien apžiūrėti ir, esant reikalui, papildyti jauką, kol graužikai nebelies. Nuodų poveikis pasireiškia jau po 4-5 dienų.

  Kritusius graužikus ir jauko likučius surinkti ir sunaikinti (sudeginti arba užkasti ne arčiau kaip 50 m nuo vandens telkinių ne mažesniame kaip 30 cm gylyje).

  Atsargumo priemonės: Dėliojant jauką mūvėti gumines pirštines. Nedėti jauko ten, kur jį gali pasiekti vaikai ir naminiai gyvūnai.

  UAB "Dezinfekcijos paslaugos" specialisto komentaras: Rekomenduojami nuodai žiurkėms ir pelėms naikinti. Graužikai noriai ėda, praėjus 4-5 dienoms dvesia ir išdžiūna per 2-4 dienas (tiek pat gali būti jaučiamas nemalonus kvapas). 

  Biocidiunius produktus naudokite saugiai. Prieš naudojimą visada perskaitykite produkto etiketę ir informaciją apie produktą.