Instrukcija namams ERKIŲ PROFILAKTIKA IR NAIKINIMAS

  • Kraunamos nuotraukos
    950
    Šią prekę turime sandėlyje.

    Pristatymas per 2-3 d.d. daugia info čia

    Į krepšelį 

    Tinka kiekvienam, kuris nori atlikti erkių naikinimą savaranakiškai, bet dar turi klausimų: Kur erkės gyvena? Kada geriausiai atlikti naikinimą? Kiek kartų reikia purkšti sklypą nuo erkių? Kur paskleisti chemiją? Kiek chemijos reikia išpūrkšti mano sklype?

  • UAB "Dezinfekcijos paslaugos" profesionalios kenkėjų kontrolės įmonės gydytoja epidemiologe-dezinfektologė Birutė Karaliūnienė paruošė trumą instrukciją gyventojams, kurioje galima rasti šią informaciją:

    • Apie erkes ir jų elgseną " Norint suprasti kur slepiasi ir gyvena erkės, reikia trumpai susipažinti su informacija apie jų elgseną ir gyvenamąją aplinką."
    • Erkių prevencija "Geriausias būdas kontroliuoti erkes – teritorijoje pašalinti aukštą žolę, piktžoles, lapų kraiką ir pomiškį. Chemines priemones savo kieme rekomenduojama naudoti tik esant būtinybei."
    • Dažnai užduodami klausimai "Ar galima išnaikinti erkes?, Kada reikėtų naikinti erkes pirma kartą? Kaip ilgai išlieka cheminių preparatų poveikis ir kaip dažnai reikia naikinti erkes?"
    • Erkių naikinimo procedūra (tai informacija, kuria išmoksta kiekvienas kenkėjų kontrolės specialistas prieš erkių naikinimą)

    Tinka kiekvienam, kuris nori atlikti erkių naikinimą savaranakiškai, bet dar turi klausimų: Kur erkės gyvena? Kada geriausiai atlikti naiknimą? Kiek kartų reikia purkšti sklypą nuo erkių? Kiek chemijos reikia išpūrkšti mano sklype?

    INSTRUKCIJA BUS ATSIŲSTA PER KURJERIŲ TARNYBĄ TIESIAI Į NAMUS, KARTU GALITE UŽSISAKYTI IR CHEMIJĄ, tokia kaip CIPPER200 (PRIEŠ PIRKDAMI BET KOKIA CHEMIJĄ, PERSKAITYKITE PERKAMO PRODUKTO INSTRUKCIJĄ IR ĮSITIKINKITE, KAD JI TINKA JŪSŲ APLINKAI).

  • Alternatyvios prekės

    CIPPER 200, skystas koncentratas, 5l

    Patikimas insekticidas tarakonams, blakėms, skruzdėms, erkėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir kt.

    Pristatymas į namus 3-4 d.d. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Daugiau info čia

    21460