Smog MIDI dūminė šaškė vabzdžiams ir širšėms 11 g

 • Kraunamos nuotraukos
  795
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymas per 2-3 d.d. daugia info čia

  Į krepšelį 

  Insekticidas vabzdžiams. Skirta vidutinio dydžio patalpų (iki 400 kub. m.) apruošimui.

  Pristatymas į namus 3-4 d.d. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Daugiau info čia

 • Insekticidas SMOG midi skirtas profesionaliajam ir neprofesionaliajam naudojimui tarakonams, skruzdėlėms, musėms, vaisinėms muselėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir patalynės blakėms naikinti vieno buto individualiuose gyvenamuosiuose namuose, patalpose, įrengtose atskirai nuo gyvenamųjų namų, tuščiose asmens sveikatos priežiūros įstaigų ir visuomeninės paskirties bei maisto tvarkymo/sandėliavimo patalpose.


  Norma: viena dūmadėžė

  400 m3 - skraidantiems vabzdžiams;
  100 m3 - blusoms, kiliminėms kandims;
  25 m3 - patalinėms blakėms, skruzdėms, tarakonams

   

  Reikalingas apytikslis dūmadėžių skaičius:

  Kenkėjas
  Patalpos aukštis 2,5 m.
  8mx5m 8mx10m 16mx10m
  Skraidantys vabzdžiai Rinktis 1 mini dūmadėžę Rinktis 2 mini dūmadėžes Rinktis 1 mini dūmadėžę
  Blusos ir kandys 1 2 4
  Patalinės blakės ir kiti ropojantys vabzdžiai 4 8 16

  VEIKIMO PAVYZDYS YouTube

  Šie produktai ypač vertingi patalpas kolonizuojančių įkyrių ir sunkiai sukontroliuojamų kenkėjų - faraoninių, kvapiųjų naminių skruzdžių, vapsvų kontrolei. Minėtųjų rūšių skruzdėms, būdingos kolonijos, kuriose yra ne viena, o daug motinėlių (karalienių). Todėl, net ir vieną ar kelias pavykus sunaikinti įprastų insekticidų pagalba, kolonijos toliau sėkmingai funkcionuoja. Kai vapsvos įkuria savo kolonijų lizdus palėpėse, mažiau naudojamose patalpose, jų ypač sudėtinga atsikratyti dėl specifinio šių vapsvų gyvenimo būdo. Ar lizdą apipurkštumėte insekticidais, ar numuštumėte ir sudegintumėte, dalis kolonijos individų vis tiek liks gyvų (insekticidai nepasieks gilesnių lizdo vietų, o mėginant sunaikinti fiziškai dalis darbininkių išskris). Vapsvos pasižymi savybe lizdus pasidaryti senųjų ar sunaikintųjų vietoje, todėl yra didelė tikimybė po kurio laiko toje pačioje vietoje atrasti naują vapsvų lizdą. Kadangi naudojant SMOG dūmadėžes išsiskiria vabzdžiams toksiškos dujos, jos nesunkiai pateks ir į skruzdžių kolonijų, ir vapsvų lizdų gilumą. Todėl žus lervos, darbininkės ir motinėlės, ir tokiu būdu pilnai sunaikinamos kolonijos.


  Naudodami šias dūmadėžes:

  Įvertinkite kiek dūmadėžių reikės apdoroti norimo tūrio patalpai. Esant stipriems kenkėjų antplūdžiams, fumigaciją gali tekti pakartoti.
  Patalpose neturi likti žmonių ir gyvūnų (įskaitant žuvis akvariumuose).
  Dūmadėžę padėkite ant grindų, geriausia ant karščiui atsparaus paviršiaus, pvz.: lėkštės, padėtos ant 50×50cm aliuminio folijos lakšto. SVARBU: uždegus dagtį gali išsiskirti žiežirbų. Uždegant produktą imkitės būtinų atsargumo priemonių.
  Apdorojamas patalpas kiek įmanoma labiau užsandarinkite - uždarykite langus, orlaides ir pan.
  Atidarykite dangtelį, uždekite toliausiai nuo išėjimo esančios dūmadėžės dagtį, po to palaipsniui arčiau išėjimo esančių dūmadėžių dagčius ir apleiskite patalpas. Išeidami sandariai uždarykite duris. Durų plyšelių užsandarinti nebūtina.
  Palikite fumiguoti mažiausiai dviem valandoms (geriausiai visai nakčiai). Po apdorojimo patalpas gerai išvėdinkite.
  Jei kenkėjų antplūdis ypač stiprus, fumigaciją pakartokite dar tris kartus, kas 5-7 dienas.

  Autorizacijos liudijimas

  Saugos duomenų lapas

 • Alternatyvios prekės

  CIPPER 200, skystas koncentratas, 1l

  Patikimas insekticidas blakėms, blusoms, tarakonams, erkėms, kandims, uodams, vapsvoms, šimtakojams, mašalams, musėms ir kitiems vabzdžiams.

  Pristatymas į namus 3-4 d.d. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Daugiau info čia

  4800
  CIPPER 200, skystas koncentratas 100 ml

  Patikimas insekticidas blakėms, blusoms, tarakonams, erkėms, kandims, uodams, vapsvoms, šimtakojams, mašalams, musėms ir kitiems vabzdžiams.

  Pristatymas į namus 3-4 d.d. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Daugiau info čia

  820