Polityka zwrotu kosztów

8. Prekių grąžinimas ir keitimas.
8.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR įstatymus. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
8.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
8.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
8.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
8.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
8.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos psauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
8.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
8.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
8.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
8.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
8.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą ir mokėjimo surinkimo, jei toks taikomas.

8.7. Jei Pirkėjas neatsiemia užsakytų prekių iš pastomato ar kurjerio pagal numatytą laikotarpį, prekės bus grąžintos į Pardavėjo sandėlį pagal kurjerio tarnybos nustatytus reikalavimus ir grafiką.

8.8. Kai prekės grąžinamos į sandėlį dėl Pirkėjo neveiksmų, pinigai už užsakymą bus grąžinti Pirkėjui tik po to, kai prekės bus gauti atgal sandėlyje ir patikrinti jų būklę.

8.9. Grąžinant pinigus Pirkėjui dėl prekių neatsiėmimo, bus atimamas siuntimo mokestis, kuris buvo nurodytas užsakyme, ir bus papildomai priskaičiuota 3,6 Eur suma už prekių išpakavimą, patikrinimą ir grąžinimą į lentynas.

8.10. Visais kitais atvejais, kai prekės grąžinamos, pinigai bus grąžinti pagal šiame skyriuje nustatytas sąlygas.